+48 60 641 00 60ul. Jarzębinowa 13 64-980 Trzcianka

Kancelaria Brokerska

Od dwóch pokoleń doradzamy Naszym Klientom w sprawach ubezpieczeń.


Maj 1971

W Trzciance Województwo Wielkopolskie Wanda Smulska udzieliła porady ubezpieczeniowej i zaoferowała polisę ubezpieczeniową pierwszemu Klientowi. Stopniowo zakres usług ubezpieczeniowy był co raz szerszy od ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych poprzez ubezpieczenia posagowe i grupowe ubezpieczenia na życie. Rzetelność i sumienność w obsłudze Klienta zaowocowały dużym zaufaniem rynku i dynamicznym przyrostem liczby obsługiwanych Klientów. Bardzo szybko z usług zaczęły korzystać Zakłady Pracy i Instytucje.

Styczeń 1993

Syn Ireneusz dołącza do Firmy, pomagając w obsłudze Klientów MSP i Instytucjonalnych. Jego zaangażowanie i fachowe wsparcie które oferuje Klientom przyczyniło się do dalszego dynamicznego rozwoju Firmy.

Październik 1994

Drugi z synów – Paweł dołącza do Zespołu. W tym czasie nastąpił podział kompetencyjny w oparciu o specjalizację. Koncepcja ta pozwoliła na bardzo profesjonalne podejście do spraw naszych Klientów i podniesienie jakości usług. Firma znacząco powiększa liczbę Klientów MSP i Korporacyjnych a obszar działania rozszerza się na teren całego Województwa Wielkopolskiego.

Marzec 2011

Przekształcenie Firmy w Dom Brokerski, nastąpiła dalsza profesjonalizacja usług ubezpieczeniowych, tradycyjne pośrednictwo ubezpieczeniowe zostało zastąpione usługami brokerskimi.

Marzec 2013

Do zespołu dołącza Adam Pieprz – bardzo wybitny praktyk z dziedziny Korporacyjnych ubezpieczeń Majątkowych i Finansowych.

Marzec 2013

Powołany do życia zostaje zespół prawny, którego zadaniem jest wzmocnienie reprezentacji Klienta i jego interesów przed Zakładami Ubezpieczeń.

Maj 2015

Do zespołu dołącza kolejna osoba – Ireneusz Lewaszow bardzo doświadczony menedżer i praktyk, uzupełnia Dział Ubezpieczeń na życie który wspólnie tworzą z Wandą i Pawłem Smulskim w ramach Domu Brokerskiego.

Dziś

Obecnie Dom Brokerski Smulscy & Partnerzy obsługuje około 100 Klientów Korporacyjnych, 150 Klientów segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz rzesze Klientów Indywidualnych. Obszar naszego działania to zachodnia i północna część naszego kraju. Nasze usługi brokerskie stanowią dla Klienta bardzo dużą wartość dodaną. Firma Nasza kultywuje zasady rozwoju i profesjonalizacji co powoduje iż mamy dużą liczbę stałych będących z nami od lat Klientów. Dowodem zaufania jest również fakt, iż Nasi Klienci nie rzadko decydują się ubezpieczać za naszym pośrednictwem majątki przedsiębiorstw o wartości nawet ponad 100 mln zł.